ΑΠΟΛΟΓΙΣΜΟΣ ΥΣΕΦΕ ΣΧΟΛΙΚΟΥ ΕΤΟΥΣ 2023-2024

Αγαπητές και αγαπητοί συνάδελφοι καλημέρα.

Άλλη μια σχολική χρονιά ολοκληρώνεται.
Οι βεβαιώσεις συμμετοχής στις επιμορφωτικές ημερίδες είναι έτοιμες για παραλαβή. Βρίσκονται στις ταχυδρομικές θυρίδες των σχολείων της ΔΔΕ Γ’ Αθήνας (πρωτόκολλο- ισόγειο) . Για οποιαδήποτε διόρθωση, επικοινωνήστε με το ΕΚΦΕ Αγ.Αναργύρων.

Όπως κάθε χρόνο, οι υπεύθυνοι των σχολικών εργαστηρίων πρέπει να συμπληρώσουν τον ενημερωτικό απολογισμό των εργαστηριακών δραστηριοτήτων. Για μεγαλύτερη διευκόλυνση, ο απολογισμός γίνεται μέσω αυτοματοποιημένης φόρμας, διαδικτυακά. Αφού αποστείλετε τη συμπληρωμένη φόρμα του απολογισμού, θα παραλάβετε στο email που δηλώσατε στην αρχή της φόρμας, αποδεικτικό αποστολής και αντίγραφο του απολογισμού.

Αυτό το αντίγραφο να το παραδώσετε στην διεύθυνση του σχολείου σας προς υπογραφή από τη διεύθυνση, γιατί αποτελεί την έκθεση του απολογισμού του Υ.Σ.Ε.Φ.Ε. και καταχωρίζεται στα έγγραφα του σχολείου σας (βλ.  καθήκοντα ΥΣΕΦΕ στο συνημμένο) .

Παρακαλώ να συμπληρώσετε τη φόρμα  έως και την Παρασκευή 17 Ιουνίου 2024.

Σύνδεσμοι για τις φόρμες:

Απολογισμός για τα Γυμνάσια

Απολογισμός για τα Γεν. Λύκεια

Απολογισμός για τα ΕΠΑΛ

Σας ευχαριστώ για την συνεργασία!

Χρήστος Γεωργόπουλος
Φυσικός MSc